Domů / Větrání

Ohebné potrubí FLEXI 90 antibakteriální 50 m


Žádné hodnocení. Kód: 701002
Kruhové flexibilní plastové potrubí pro vzduchotechnické systémy s hygienickou úpravou - obsahuje speciální vnitřní vrstvu s antibakteriálními a protiplísňovými aditivy.
Výrobce: windMax
Dostupnost: Připraveno k odeslání
4.996 Kč bez DPH
6.045 Kč s DPH , plus doprava
 
Ohebné potrubí FLEXI 90 antibakteriální 50 m

Flexi potrubí je určené pro vytvoření rozvodů vzduchu po bytě/domě - napojení na rekuperační jednotky a různé vzduchotechnické systémy. Plně nahrazuje jiné systémy dalších výrobců. Skládá se z dvou plášťů.

Vnitřní část plastového vzduchotechnického potrubí je dokonale vyhlazené a má titaniovou ochrannou vrstvu aplikovanou přímo ve fázi výroby a je obsažena přímo v polymeru. Poměr dodaných aditiv poskytuje doživotní ochranu. Díky tomu je zabezpečena hygienická ochrana proti plísním a bakteriím (hygienic antifunghi). Samozřejmostí je také antistatická úprava.

Flexibilní potrubí má vnější průměr (DN) 90 mm, vnitřní 75 mm. Minimální Délka v balení je standardně 50 m. Průtok vzduchu je 16 m3/h při 1m/s.

Výrobek je testovaný a certifikovaný akreditovanými laboratořemi, použitý materiál je modifikovaný polyetylén HDPE. Flexi potrubí se vyznačuje vysokou pružností a odolností proti nárazu N (EN 61386-24) a mechanickou pevností v tlaku 500 N (EN 61386-24). Potrubí je schválené pro kontakt s potravinami (hygienické osvědčení National Institute of Public Health).

Na poptávku umíme dodat v dalších barvách a rozměrech - šedá/75 mm/160 mm/200 mm a prodej na metráž. V případě větších objemů i vlastní RAL. V případě zájmu nás kontaktujte na obchod@waty.cz - pro zjištění aktuálního stavu potrubí na skladě pro řezání.

Specifikace
Váha 30 kg
Průměr [mm] 90 mm
Délka [m] 50
Provozní teplota [°C] -15 až 60
Barva černá
Hmotnost [kg] 30 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.