Domů / Nejste firma a nemáte IČ?
Odběr novinek
Kdo jsme a co děláme?

Zaměřujeme se na náhradní díly pro servisní techniky z oblasti průmyslového vytápění - hlavní zaměření tak jsou ohřívače vzduchu, infrazářiče, vratové clony, ventilátory, regulace a další. 

 

Naše partnerské značky jsou hlavně ebm-papst, Brahma, Honeywell, SIT, Weishaupt, Bentone a Riello. Partnery pro vytápění a chlazení jsou výrobci topidel FläktGroup, Robur, 4heat, Lersen, Ermaf, Mandík a další. 

 

Kromě e-shop prodeje se úzce zaměřujeme také na projekci, montáž a servis průmyslového topení v Česku a Slovensku. 

 

Pokud tedy hledáte náhradní díly pro: Aermax, Airmax, Helios, Radiant, Kaspo, Eurad, Eucerk, Robur, Sahara, Sunrad, Systema, Compact, Sigma, Alfa, Adrian, KM zářič,... - jste na waty.cz správně  smileyyes

Nejste firma a nemáte IČ?

Nevadí. Ozvěte se nám na e-mail naší mateřské firmy windMax s.r.o. obchod@waty.cz, která má svůj obchodní tým pro zákazníky, a napište nám, o které zboží máte zájem. Kolegové se Vám ozvou a zpracují nabídku přímo pro Vás podle skutečných potřeb včetně kompletní dodávky. A pokud budete chtít, tak i s montáží. 

Vymyslíme pro Vás výhodné řešení, abychom Vám zboží dodali s plným servisem. 

Máme vlastní tým projektantů, řemeslníků a odborníků, kteří jsou zvyklí pracovat s důrazem na spokojeného zákazníka a dobře odvedenou práci. Máme vlastní síť servisu zařízení, které je v nabídce e-shopu a obsluhujeme celou Českou a Slovenskou republiku.

waty.cz náhradní díly TZB - nákup bez IČO?