Domů / O nás
Odběr novinek
Kdo jsme a co děláme?

Zaměřujeme se na náhradní díly pro servisní techniky z oblasti průmyslového vytápění - hlavní zaměření tak jsou ohřívače vzduchu, infrazářiče, vratové clony, ventilátory, regulace a další. 

 

Naše partnerské značky jsou hlavně ebm-papst, Brahma, Honeywell, SIT, Weishaupt, Bentone a Riello. Partnery pro vytápění a chlazení jsou výrobci topidel FläktGroup, Robur, 4heat, Lersen, Ermaf, Mandík a další. 

 

Kromě e-shop prodeje se úzce zaměřujeme také na projekci, montáž a servis průmyslového topení v Česku a Slovensku. 

 

Pokud tedy hledáte náhradní díly pro: Aermax, Airmax, Helios, Radiant, Kaspo, Eurad, Eucerk, Robur, Sahara, Sunrad, Systema, Compact, Sigma, Alfa, Adrian, KM zářič,... - jste na waty.cz správně  smileyyes

O nás

KDO JSME?

Založili jsme e-shop waty.cz, protože chceme zjednodušit práci servisním technikům pro vytápění hal.

Jsme parta lidí, kteří se věnují topení v průmyslových halách od začátku 90. let, kdy část z našeho týmu byla obchodními zástupci různých výrobců tepelné techniky. Postupem času, kdy jsme se potkávali na různých zakázkách a výběrových řízeních, se z nás stali přátelé a po kratší odmlce jsme se dali opět dohromady ještě s další partou montážních techniků. Slovo dalo slovo a po pár letech jsme založili vlastní společnost – windMax s.r.o., která se na začátku věnovala prodeji a montáži průmyslového topení. V současné době jsme k tomu přibrali ještě servis a projekci.

Píše se rok 2019 a v našich hlavách roste nápad e-shopu pro montážní a servisní techniky, kteří se věnují vytápění hal. O necelý rok později spouštíme Waty.cz – e-shop pro profesionály. Nabízíme tak spolupráci servisním organizacím i jednotlivcům náhradní díly na topidla a jiná zařízení pro průmyslové haly. Hlavním segmentem jsou proto plynové ohřívače vzduchu (teplovzdušné agregáty), kalorifery, infrazářiče (plyn, elektřina), adiabatické chlazení a k tomu další příslušenství – regulace, termostaty, odkouření a další. Kromě náhradních dílů dodáváme také hotové produkty TZB, zejména teplovzdušné ohřívače (plyn, voda, elektřina), elektrické zářiče, evaporační ochlazovače a jiné.

Pokud bychom měli informaci podat suše, tak Waty.cz patří pod společnost windMax s.r.o. – IČ 05135991, sídlem Purkyňova 99, Brno. 

B2B, protože kvalita

Soustředíme se na segment B2B, protože se nechceme honit s garážovými e-shopy kvůli ceně a každý den se předhánět v korunových slevách. Ve finále na to doplácí kvalita dodávaných služeb a výrobků, protože kvalita klesá společně s cenou (bohužel). Nebráníme se prodeji určitých typů výrobků i koncovým zákazníkům, tento prodej ale zprostředkovávají už přímo naši obchodní zástupci.

Nemáte IČ?

Proto pokud nemáte IČ (nejste tedy podnikající osobou nebo firmou), obraťte se na nás přímo s Vaším požadavkem – spojí se s Vámi náš obchodní konzultant a domluví se na dalším postupu. Nebojte se - nemít IČ neznamená překážku, naopak. Jsme obchodní firma, vždy hledáme způsob, jak se domluvit.

Jaké značky u nás najdete?

Nabízíme široké portfolio značek, jmenujme několik z nich: Breve, Honewell, SIT, Nordgas, Brahma, ApenGroup, Sonniger, ebm-papst, Gree, Ziehl-Abegg a mnoho dalších.