Domů / Doprava a platba
Odběr novinek
Kdo jsme a co děláme?

Zaměřujeme se na náhradní díly pro servisní techniky z oblasti průmyslového vytápění - hlavní zaměření tak jsou ohřívače vzduchu, infrazářiče, vratové clony, ventilátory, regulace a další. 

 

Naše partnerské značky jsou hlavně ebm-papst, Brahma, Honeywell, SIT, Weishaupt, Bentone a Riello. Partnery pro vytápění a chlazení jsou výrobci topidel FläktGroup, Robur, 4heat, Lersen, Ermaf, Mandík a další. 

 

Kromě e-shop prodeje se úzce zaměřujeme také na projekci, montáž a servis průmyslového topení v Česku a Slovensku. 

 

Pokud tedy hledáte náhradní díly pro: Aermax, Airmax, Helios, Radiant, Kaspo, Eurad, Eucerk, Robur, Sahara, Sunrad, Systema, Compact, Sigma, Alfa, Adrian, KM zářič,... - jste na waty.cz správně  smileyyes

Doprava a platba

Dodací lhůty 

Dodací lhůta je uvedena u každého zboží. Produkty s označením "Skladem" a "Připraveno k odeslání" máme fyzicky v našem vlastním skladu a obratem odesíláme. U ostatního zboží se jedná o maximální odhad dodání od dodavatele, vždy informujeme o skutečném termínu dodání (zpravidla bývá dříve, než je uvedeno). 
 

Osobní odběrMapa - místo pro osobní odběr (Troubsko)

Zboží si můžete vyzvednout v našem skladu, kde Vám s nakládkou pomůže náš skladník. Zboží lze po potvrzení vyzvednout na adrese Za Farou 51, Troubsko (areál D1 Smartzone). Odkaz na Mapy.cz → https://mapy.cz/s/levalefuco

Přeprava

Zboží lze převzít nebo přepravit následujícím způsobem: 

 • Osobní odběr v našem skladu - ZDARMA
 • Osobní odběr v síti Zásilkovna po celé ČR
 • Dopravní službou (PPL nebo TOPTRANS) - doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice

Výše uvedené možnosti přepravy jsou možné také pro zákazníky ze Slovenska.

 

Způsob platby 

Máte možnost několika možností platby:

 • Bankovním převodem v KČ - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce. Číslo účtu je 115-5889890257/0100.  Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
 • Bankovním převodem v € - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
  • Číslo účtu115-7706480247/0100
  • IBAN: CZ36 0100 0001 1577 0648 0247
  • BIC: KOMBCZPP
 • Platba on-line platební kartou přes platební bránu ComGate - pomocí karet Visa nebo Mastercard, případně pomocí rychlých online bankovních převodů.
 • Dobírkou - u vybraných přepravců lze zvlit platbu na dobírku (hotově i kartou), v některých případech je možná platba u řidiče pouze kartou.
 • Při splnění podmínek waty.cz lze platit na splatnost fakturou po doručení zboží.

 

Nenašli jste odpověď?

Dejte nám vědět na eshop@waty.cz nebo 703 143 265. Rádi Vám odpovíme. 

 

Využíváme osvědčené přepravce

Možnosti platby - Mastercard a Visa