Domů / Větrání / Rekuperační jednotky

Flexit Nordic CL2 RE


Žádné hodnocení. Novinka Doporučujeme Doporučujeme
Podstropní rekuperační jednotka Flexit Nordic CL – energeticky účinné a ultra tiché ventilační jednotky jsou nejnovější modelovou řadou větracích systémů určených do všech typů domů.
Výrobce: Flexit
Dostupnost: 1 - 3 týdny
od 71.811 Kč bez DPH
od 86.891 Kč s DPH , plus doprava
Varianty Flexit Nordic CL2 RE
Flexit Nordic CL2 REL - levostranný model  s elektrickým dohřevem, levostranný model Flexit Nordic CL2 REL - levostranný model s elektrickým dohřevem, levostranný model Kód: 800211
3 týdny
Podstropní rekuperační jednotka. Určena do bytů o velikosti max. 75 m2. Model REL - levostranný model s elektrickým dohřevem.
86.891 Kč s DPH
71.811 Kč bez DPH
Detail
Flexit Nordic CL2 RER - pravostranný model s elektrickým dohřevem, pravostranný model Flexit Nordic CL2 RER - pravostranný model s elektrickým dohřevem, pravostranný model Kód: 800210
3 týdny
Podstropní rekuperační jednotka. Určena do bytů o velikosti max. 75 m2. Model RER - pravostranný model s elektrickým dohřevem.
89.557 Kč s DPH
74.014 Kč bez DPH
Detail
Flexit Nordic CL2 RE

Je až neuvěřitelné jakou dokonalou technologii bylo možné ukrýt do tak malého zařízení a i přes to si stále jednotka dokázala zachovat fantastické vlastnosti hluku, filtrace a tepelné účinnosti. Jednotka je tak tichá, že je ideální pro instalaci do bytů. Může být ve stropě, na chodbě, nebo i v obytné místnosti. Domy, které nemají technickou místnost, mohou tuto jednotku osadit do stropu, chodby, anebo i do neizolovaného krovu.

I do neizolovaného krovu

Nordic CL má dokonale zaizolovaný obal. Je možné ho instalovat i do neizolovaného krovu. Tyto izolační vlastnosti jednotka získala díky odstranění tepelných mostů perforací obalového spoje, pantem a vysoce kvalitní izolací.

Diskrétní design

Série větracích jednotek Nordic CL s elegantním moderním designem se lehko instaluje do stropu vašeho bytu. Stropní rám je diskrétně nainstalovaný a zarovnaný se stropem tak, aby si jej návštěvy skoro nevšimly. Kryt rekuperační jednotky slouží zároveň jako servisní otvor v sádrokartonu. Díky tomu je možné jednotku dokonale čistit a udržovat. Elegantní kryt splývá se stropem a vytváří tak čistý design.

Důležité výhody

  • jednotka může být instalována v chladném (nevytápěném) podkroví nebo podhledu
  • nízká hmotnost a výška <30 cm
  • konfigurovatelné řešení dveří
  • velmi nízká hlučnost, nižší jak 35 dB(A)
  • ovládání přes aplikaci a cloudové služby
  • snadné nastavení chodu
  • jednoduché používání, údržba a výměna filtru

Bezplatný CLOUD

Díky němu, budete moci jednotku ovládat kdekoliv a odkudkoliv. V případě kontroly můžete umožnit technikům ladit systém na dálku. Zároveň jednotka na Cloud ukládá provozní statistiku, takže v případě pokud se něco stane, bude velmi jednoduché určit možnou závadu.

Android & iOS​

Mobilní aplikace Flexit GO umožňuje pohodlně obsluhovat NORDIC S, CL nebo EcoNordic. Jednoduše si nastavíte potřebný režim, výkon nebo teplotu. Pravidelné aktualizace a jazyková podpora češtiny nebo slovenštiny.

Specifikace
Váha 56 kg
Délka 1.16 m
Šířka 0.7 m
Výška 0.296 m
Max. průtok vzduchu [m3/h] 273 m3/h
Napájecí napětí [VAC] 230 VAC
Účinnost ZZT [%] 78 %
Elektrický příkon [W] 529
Entalpický výměník Ne
Ovládání přes mobilní aplikaci Ano
Průměr připojení potrubí [mm] 160
Hmotnost [kg] 56 kg
Štítky
Stojí za pozornost
Flexit Nordic CL4 RE Flexit Nordic CL4 RE Novinka Doporučujeme Doporučujeme
1 - 3 týdny
100.431 Kč s DPH
83.001 Kč bez DPH
Detail
Flexit Nordic CL3 RE Flexit Nordic CL3 RE Novinka Doporučujeme Doporučujeme
1 - 3 týdny
92.364 Kč s DPH
76.334 Kč bez DPH
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.