Domů / Větrání

Aerauliqa QR100M decentrální nástěnná rekuperace


Žádné hodnocení. Kód: QR100M
Lokální nástěnná rekuperační jednotka s účinným deskovým výměníkem. Zařízení vhodné pro malé prostory (kanceláře, čekárny, pokoje apod.) s velikostí až 75 m2.
Výrobce: Aerauliqa
Produkt již není v prodeji
Aerauliqa QR100M decentrální nástěnná rekuperace

Vnější kryt ventilátoru vyrobený z vysoce kvalitního ABS poskytuje dlouhodobou a robustní konstrukci. Jednotka je v bílé barvě RAL 9010. Vnitřní struktura vyrobená z expandovaného polypropylenu zajišťující snížené emise zvuku a maximální vzduchotěsnost a tepelnou izolaci. Standardně je větrací jednotka dodávána s EC motory s vnějším rotorem pro úsporu energie. Vybaveno integrovanou tepelnou ochranou, namontováno na kuličkových ložiscích s doživotní životností. Zpětně zakřivené odstředivé kolo dynamicky vyvážené a přímo poháněné motorem pro zajištění plynulého proudění vzduchu jednotkou.

Snadno odnímatelné filtry G4 pro čištění. Filtr F7 na vyžádání. Automatická ochrana proti zamrznutí, aby se zabránilo hromadění námrazy na sací straně výměníku tepla. Dva odvodňovací otvory pro splnění klimatických požadavků. Testováno podle nejnovějších standardů: jednotky jsou testovány v laboratoři uznávané TÜV Rheinland v Aerauliqa, což znamená přesné a aktuální informace o elektrické bezpečnosti, výkonu a hladině hluku, na které se lze spolehnout. Navrženo a vyrobeno v souladu s normou EN60335-2-80 (směrnice o nízkém napětí) a směrnicí EMC (elektromagnetická kompatibilita).

QR100M přináší snadnou instalaci s úsporou času a peněz - není třeba montovat žádný složitý potrubní systém (pouze dva otvory do zdi pro přívod a odvod vzduchu, průměr 100 mm).

  • instalace na zeď
  • vhodná k instalaci do prostředí o velikosti až 75m2
  • učebny, čekárny, jednotlivé místnosti, malé byty
  • nedochází k míchání čerstvého a odpadního vzduchu
  • účinný deskový výměník

Jednotka je dodávaná se základním 3 rychlostním ovladačem s přepnutím by-pass. Za příplatek lze vyměnit za ovladač s plynulou regulací otáček ventilátoru. Více informací na obchod@waty.cz

POZOR: nástěnné potrubí a mřížky nejsou součástí balení!

Specifikace
Váha 12.5 kg
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.