Domů / Ventilátory / Malé odtahové ventilátory

Aerauliqa QX100T s časovačem odtahový axiální ventilátor


Žádné hodnocení. Kód: QX100T
Nástěnný odtahový ventilátor s designovým hladkým předním krytem určený hlavně pro domácí použití v koupelně nebo WC. QX100T je v provedení s časovačem pro doběh. Mezi hlavní přednosti ventilátoru patří dlouhý životnost a velmi snadná montáž.
Výrobce: Aerauliqa
Dostupnost: Připraveno k odeslání
1.501 Kč bez DPH
1.816 Kč s DPH , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Aerauliqa QX100T s časovačem odtahový axiální ventilátor

Malý odtahový axiální ventilátor Aerauliqa QX100T je ideální pro odsávání vzduchu v malých a středních prostorách a vhodný pro nepřetržitý nebo přerušovaný provoz. Výkonný sací ventilátor je navržený tak, že zvládá instalaci v kombinaci s dlouhým potrubním systémem (zvládne překonávat vysoké tlakové ztáty). Ventilátor je možné montovat na stěnu a strop a není potřebné uzemnění.

Kryt ventilátoru je vyroben z vysoce kvalitního ABS plastu zaručující dlouhotrvající životnost a odolnost. Barva opláštění je bílá RAL9010 s odolností proti UV záření. Samozřejmostí je krytí IPX4

Samotný ventilátor má vylepšenou aerodynamiku a jiné vlastnosti pro zaručení nízké hlučnosti, zvýšené účinnosti, malé spotřebě energie a dlouhé pracovní životnostni. Dvourychlostní indukční motor (zcela uzavřený typ) má integrovanou tepelnou ochranu, je namontovaný na vysoce kvalitních utěsněných kuličkových ložiscích (s životností 30 000 h) a je vhodný pro chladné klima.

Součástí zařízení je odnímatelný filtr z PP k ochranně ventilátoru a jeho motoru. Filtr je snadno výjimatelný pro rychlé čistění. Na zadní straně výrobku je integrovaná klapka proti zpětnému tahu zabraňující proudění vzduchu zpět do místnosti, když je ventilátor vypnutý.

Odtahový ventilátor QX100T má integrovaný časovač, nastavitelným od 1 až 25 minut.

Zařízení je testováno podle nejnovějších standardů v laboratoři uznané TÜV Rheinland. Navrženo a vyrobeno v souladu s EN60335-2-80 (směrnice o nízkém napětí) a EMC (směrnice o elektromagnetické kompatibilitě).

Specifikace
Váha 1.87 kg
Hmotnost 1,870000 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.